bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
rozwiązanie konkursu
Rozwiązanie konkursu na użytkownika miesiąca - listopad 2013

 

 

Listopad zleciał w tym roku niemal tak szybko jak liście z drzew. Mamy już grudzień, a to oznacza prezenty ;) Zwłaszcza dla tych, którzy dzielnie dodawali treści, biorąc jednocześnie udział w naszym listopadowym konkursie na najbardziej aktywnego użytkownika miesiąca serwisu e-przewodniki.pl! Wszyscy, którzy w ubiegłym miesiącu tworzyli nowe obiekty oraz dodawali zdjęcia i relacje, mieli szansę na wygrane, mogliśmy jednak nagrodzić tylko trzy najlepsze osoby. To właśnie do nich trafią bony na zakupy w księgarni Bezdroża. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami!

 

Oto zwycięzcy naszego listopadowego konkursu na użytkownika miesiąca:

 

 

1. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 120 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa kos.moni.

 

2. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 80 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa rysio13.

 

3. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 40 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa mullein.

 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Już wkrótce za pośrednictwem poczty elektronicznej zostaną oni poinformowani o wygranych i sposobie realizacji bonów.

 

Jak zawsze zapraszamy do dalszego dodawania treści i wzięcia udziału w naszym kolejnym konkursie! Również w grudniu każdy z Was może zostać użytkownikiem miesiąca i wygrać bony na zakupy w księgarni Bezdroża! Serdecznie zapraszamy do udziału!mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group