bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
rozwiązanie konkursu
Rozwiązanie konkursu na użytkownika miesiąca - październik 2013

 

Co się odwlecze, to nie uciecze :) W końcu mamy dla Was wyniki październikowego konkursu na najbardziej aktywnego użytkownika miesiąca serwisu e-przewodniki.pl! Wzięli w nim oczywiście udział wszyscy, którzy dodawali w tym miesiącu nowe obiekty, zdjęcia i relacje, a nagrody powędrują do trzech najbardziej aktywnych osób. Będą to bony na zakupy w księgarni Bezdroża. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami!

 

Oto zwycięzcy naszego październikowego konkursu na użytkownika miesiąca:

 

 

1. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 120 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa kos.moni.

 

2. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 80 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa Tomazo01.

 

3. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 40 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa aarek.

 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Już wkrótce za pośrednictwem poczty elektronicznej zostaną oni poinformowani o wygranych i sposobie realizacji bonów.

 

Tradycyjnie już zapraszamy do dalszego dodawania treści i wzięcia udziału w naszym kolejnym konkursie! Również w listopadzie każdy może zostać użytkownikiem miesiąca i wygrać bony na zakupy w księgarni Bezdroża! Zapraszamy do udziału i liczymy, że nie zawiedziecie nas również tym razem!mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group