bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
rozwiązanie konkursu
Rozwiązanie konkursu na użytkownika miesiąca - sierpień 2013

 

Mamy wrzesień, a to oznacza, że najwyższy czas ogłosić wyniki naszego sierpniowego konkursu na użytkownika miesiąca serwisu e-przewodniki.pl! Wzięli w nim udział wszyscy, którzy w ubiegłym miesiącu działali na portalu, nagrodzeni zostali natomiast trzej najbardziej aktywni użytkownicy i to do nich powędrują bony na zakupy w księgarni Bezdroża. Pora ich poznać!

 

Oto zwycięzcy naszego sierpniowego konkursu na użytkownika miesiąca:

 

 

1. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 120 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa aarek.

 

2. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 80 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa kos.moni.

 

3. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 40 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa Tomazo01.

 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Już wkrótce za pośrednictwem poczty elektronicznej zostaną oni poinformowani o wygranych i sposobie realizacji bonów.

 

Tradycyjnie już zapraszamy do dodawania nowych treści i wzięcia udziału w naszym kolejnym konkursie! Także w sierpniu każdy z Was ma szansę zostać użytkownikiem miesiąca i wygrać bony na zakupy w księgarni Bezdroża! Jak zawsze serdecznie zapraszamy do udziału! Jak zawsze liczymy na Wasze relacje, obiekty i zdjęcia!mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group