bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
rozwiązanie konkursu
Rozwiązanie konkursu na użytkownika miesiąca - lipiec 2013

 

Połowa wakacji to dobry moment na przyznanie kilku osobom nagród w naszym nieustającym konkursie na użytkownika miesiąca serwisu e-przewodniki.pl :) Spośród wszystkich osób, które w lipcu dodawały zdjęcia, obiekty, relacje oraz trasy, wyłoniliśmy trzy najbardziej aktywne. Wszystkie one zostaną nagrodzone bonami na zakupy w księgarni Bezdroża, a że wakacje jeszcze trwają, dobre przewodniki na pewno im się przydadzą!

 

Oto zwycięzcy naszego lipcowego konkursu na użytkownika miesiąca:

 

 

1. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 120 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa Tomazo01.

 

2. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 80 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa rysio13.

 

3. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 40 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa kos.moni.

 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Już wkrótce za pośrednictwem poczty elektronicznej zostaną oni poinformowani o wygranych i sposobie realizacji bonów.

 

Tradycyjnie już zapraszamy do dodawania nowych treści i wzięcia udziału w naszym kolejnym konkursie! Także w sierpniu każdy z Was ma szansę zostać użytkownikiem miesiąca i wygrać bony na zakupy w księgarni Bezdroża! Jak zawsze serdecznie zapraszamy do udziału! Jak zawsze liczymy na Wasze relacje, obiekty i zdjęcia!mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group