bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
rozwiązanie konkursu
Rozwiązanie konkursu na użytkownika miesiąca - maj 2013

 

Choć aura szczególnie nas nie rozpieszcza, a w głowie już tylko myśli o zbliżających się wakacjach, z pewnością wielu z Was czeka na rozwiązanie naszego majowego konkursu na użytkownika miesiąca. Spośród osób, które w ubiegłym miesiącu dodawały zdjęcia, obiekty, relacje oraz trasy, wyłoniliśmy trzy najbardziej aktywne i przyznaliśmy im nagrody ufundowane przez wydawnictwo Bezdroża! Kto zwyciężył tym razem, kto został użytkownikiem miesiąca serwisu e-przewodniki.pl...?

 

Oto zwycięzcy naszego majowego konkursu na użytkownika miesiąca:

 

 

1. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 120 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa rysio13.

 

2. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 80 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa aarek.

 

3. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 40 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa Tomazo01.

 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Już wkrótce za pośrednictwem poczty elektronicznej zostaną oni poinformowani o wygranych i sposobie realizacji bonów.

 

Zapraszamy też oczywiście do dodawania nowych treści i wzięcia udziału w naszym kolejnym konkursie! Również w czerwcu można zostać użytkownikiem miesiąca i wygrać bony na zakupy w księgarni Bezdroża! Zapraszamy do udziału! Liczymy na Wasze relacje, obiekty i zdjęcia!mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group