bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
rozwiązanie konkursu
Rozwiązanie konkursu na użytkownika miesiąca - marzec 2013

 

Kwiecień-plecień zaczął się już na dobre, więc pora na ogłoszenie wyników marcowego konkursu na użytkownika miesiąca serwisu e-przewodniki.pl! Spośród osób, które w ubiegłym miesiącu dodawały zdjęcia, obiekty, relacje oraz trasy, wyłoniliśmy trzy najbardziej aktywne i przyznaliśmy im nagrody ufundowane przez wydawnictwo Bezdroża! Kto wykazał się najbardziej w marcu? Odpowiedź poniżej!

 

 

Oto zwycięzcy naszego marcowego konkursu na użytkownika miesiąca:

 

 

1. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 120 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa iudex.

 

2. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 80 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa Mario.

 

3. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 40 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa kos.moni.

 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Już wkrótce za pośrednictwem poczty elektronicznej zostaną oni poinformowani o wygranych i sposobie realizacji bonów.

 

Zapraszamy też oczywiście do dodawania nowych treści i wzięcia udziału w naszym kolejnym konkursie! Jak co miesiąc również w kwietniu każda z osób współtworzących serwis e-przewodniki.pl ma szansę zostać użytkownikiem miesiąca i wygrać bony na zakupy w księgarni Bezdroża! Liczymy na Wasze relacje, obiekty i zdjęcia!mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group