bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
rozwiązanie konkursu
Rozwiązanie konkursu na użytkownika miesiąca - styczeń 2013

 

Styczeń za nami, pora więc na rozwiązanie pierwszego w tym roku konkursu na użytkownika miesiąca serwisu e-przewodniki.pl! Spośród osób, które w ubiegłym miesiącu dodawały zdjęcia, obiekty, relacje oraz trasy, wyłoniliśmy trzy najbardziej aktywne i przyznaliśmy im nagrody ufundowane przez wydawnictwo Bezdroża! Czas ogłosić zwycięzców!

 

 

Oto zwycięzcy naszego styczniowego konkursu na użytkownika miesiąca:

 

 

1. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 120 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa velya.

 

2. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 80 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa Tomazo01.

 

3. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 40 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa wanili.

 

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Już wkrótce za pośrednictwem poczty elektronicznej zostaną oni poinformowani o wygranych i sposobie realizacji bonów.

 

Oczywiście zapraszamy też tradycyjnie do dodawania nowych treści i wzięcia udziału w naszym kolejnym konkursie! Luty rozpoczęty, więc jest kolejna okazja do wygrania ciekawch nagród od wydawnictwa Bezdroża - i tym razem każda z osób współtworzących serwis e-przewodniki.pl ma szansę zostać użytkownikiem miesiąca! Czekamy na Wasze relacje, obiekty i zdjęcia!mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group