bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
rozwiązanie konkursu
Rozwiązanie konkursu na użytkownika miesiąca - listopad 2012

 

Grudzień zaczął się już na dobre, dlatego pora rozwiązać nasz listopadowy konkurs na użytkownika miesiąca serwisu e-przewodniki.pl! Tym razem spośród osób, które dodawały w minionym miesiącu zdjęcia, obiekty, relacje oraz trasy, wyłoniliśmy trzy najbardziej aktywne i przyznaliśmy im nagrody ufundowane przez wydawnictwo Bezdroża!

 

 

Oto zwycięzcy naszego listopadowego konkursu na użytkownika miesiąca:

 

 

1. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 120 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa Mario.

 

2. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 80 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa Tomazo01.

 

3. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 40 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa rysio13.

 

 

Zwycięzcom gratulujemy! Wszyscy zostaną już niebawem poinformowani o wygranych i sposobie realizacji bonów za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Tradycyjnie już zapraszamy też oczywiście do dodawania nowych treści i wzięcia udziału w naszym kolejnym konkursie! Tworząc nowe wpisy, również w grudniu każdy z Was ma szansę zostać użytkownikiem miesiąca i zdobyć wartościowe bony na książki i przewodniki wydawnictwa Bezdroża! Czekamy na Wasze relacje, obiekty i zdjęcia!mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group