bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
rozwiązanie konkursu
Rozwiązanie konkursu na użytkownika miesiąca - wrzesień 2012

 

Jesień zaczęła się na dobre, nastał październik, a to oznacza, że pora rozwiazać nasz wrześniowy konkurs na użytkownika miesiąca serwisu e-przewodniki.pl! Jak zawsze spośród osób, które w wrześniu dodawały zdjęcia, obiekty, relacje oraz trasy, wyłoniliśmy pięć najbardziej aktywnych osób i przyznaliśmy im nagrody ufundowane przez wydawnictwo Bezdroża!

 

 

Oto zwycięzcy naszego wrześniowego konkursu na użytkownika miesiąca:

 

 

1. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 150 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa kos.moni.

 

2. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 100 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa Tomazo01.

 

3. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 75 do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa aarek.

 

4. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa rysio13.

 

5. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 30 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa andrzej.c.

 

 

Zwycięzcom gratulujemy! Wszyscy zostaną już niebawem poinformowani o wygranych i sposobie realizacji bonów również za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Jak co miesiąc zapraszamy też do dodawania nowych treści i wzięcia udziału w naszym nowym konkursie! Również we październiku macie szansę zostać użytkownikiem miesiąca i zdobyć wartościowe bony na książki i przewodniki wydawnictwa Bezdroży! Czekamy na relacje i zdjęcia z Waszym jesiennych wycieczek!mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group