bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
rozwiązanie konkursu
Rozwiązanie konkursu na użytkownika miesiąca - sierpień 2012

 

Wakacje dla wielu z nas niestety się już skończyły, a wraz z nimi zakończył się też nasz sierpniowy konkurs. Nastał wrzesień, więc pora na jego rozwiązanie! Tradycyjnie już spośród osób, które w sierpniu dodawały zdjęcia, obiekty, relacje, trasy i komentarze w serwisie e-przewodniki.pl, wyłoniliśmy pięciu najbardziej aktywnych użytkowników miesiąca!

 

 

Oto zwycięzcy naszego sierpniowego konkursu na użytkownika miesiąca:

 

 

1. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 150 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa kos.moni.

 

2. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 100 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa mamut.

 

3. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 75 do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa rysio13.

 

4. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa Tomazo01.

 

5. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 30 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa aarek.

 

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszyscy zostaną już wkrótce poinformowani o wygranych i sposobie realizacji bonów również za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Tradycyjnie już zapraszamy też do dodawania nowych treści i wzięcia udziału w naszym nowym konkursie! Również we wrześniu można zostać użytkownikiem miesiąca i zdobyć wartościowe bony na książki i przewodniki wydawnictwa Bezdroży! Czekamy na Wasze powakacyjne wpisy! Na pewno macie się czym pochwalić ;)mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group