bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
rozwiązanie konkursu
Rozwiązanie konkursu na użytkownika miesiąca - kwiecień 2012

 

Maj w pełni, więc pora na dobre informacje :) Spośród osób, które w kwietniu dodawały zdjęcia, obiekty, relacje, trasy i komentarze w serwisie e-przewodniki.pl, wyłoniliśmy pięciu najbardziej aktywnych użytkowników miesiąca!

 

 

Oto zwycięzcy naszego kwietniowego konkursu na użytkownika miesiąca:

 

 

1. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 100 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa Tomazo01.

 

2. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 75 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa velya.

 

3. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa rysio13.

 

4. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 40 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa kazio48.

 

5. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 30 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa Marta_Antonina.

 

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszyscy zostaną już wkrótce poinformowani o wygranych i sposobie realizacji bonów również za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Tradycyjnie już zapraszamy też do dodawania nowych treści i wzięcia udziału w naszym nowym konkursie! Również w maju można zostać użytkownikiem miesiąca i zdobyć najnowsze przewodniki Bezdroży! Majówka w tym roku trafiła nam się wyjątkowo długa, a pogoda dopisała, dlatego bardzo liczymy na Wasze relacje z wyjazdów i opisy odwiedzonych miejsc!mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group