bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
rozwiązanie konkursu
Rozwiązanie konkursu na użytkownika miesiąca - luty 2012

 

Spośród osób, które w lutym dodawały zdjęcia, obiekty, relacje, trasy i komentarze w serwisie e-przewodniki.pl, wyłoniliśmy pięciu najbardziej aktywnych użytkowników miesiąca!

 

 

Oto zwycięzcy naszego lutowego konkursu na użytkownika miesiąca:

 

 

1. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 100 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa kos.moni.

 

2. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 85 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa rysio13.

 

3. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 70 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa velya.

 

4. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa Calenja.

 

5. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 30 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl na dowolne publikacje wydawnictwa Bezdroża zdobywa kazio48.

 

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszyscy zostali już oczywiście poinformowani za pośrednictwem poczty elektronicznej o wygranych i sposobie realizacji bonów.

 

Tradycyjnie już zapraszamy też do dodawania nowych treści i wzięcia udziału w naszym nowym konkursie! Również w marcu można zostać użytkownikiem miesiąca i zdobyć wyjątkowo cenne nagrody książkowe!mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group