bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
rozwiązanie konkursu
Rozwiązanie konkursu na użytkownika miesiąca - listopad 2011

 

Spośród osób, które w listopadzie dodawały zdjęcia, obiekty, relacje i trasy oraz komentarze w serwisie e-przewodniki.pl, wyłoniliśmy pięciu najbardziej aktywnych użytkowników miesiąca!

 

 

Oto zwycięzcy naszego listopadowego konkursu na użytkownika miesiąca:

 

 

1. miejsce i nagrodę w postaci bonu o wartości 100 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl zdobywa kos.moni.

 

2. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 75 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl zdobywa rysio13.

 

3. miejce i nagrodę w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania w Podróżniczej Księgarni Internetowej bezdroza.pl zdobywa Calenja.

 

4. miejce i nagrody w postaci koca polarowego oraz karty survivalowej z kolekcji praktycznych gadżetów Bezdroży zdobywa A_MAX.

 

5. miejce i nagrody w postaci kubka izotermicznego oraz uchwytu na butelkę z kolekcji praktycznych gadżetów Bezdroży zdobywa inanord.

 

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Laureaci zostali już poinformowani o wygranych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Przy okazji zapraszamy też wszystkich do dodawania nowych treści i wzięcia udziału w naszym nowym konkursie! Tym razem do zdobycia tytuł użytkownika miesiąca grudnia i kolejne cenne nagrody!mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group