bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
Bieszczady
Galeria Na komórkę Na GPS Dodaj komentarz

Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne to najbardziej na wschód wysunięte miasto w Polsce. Położone są nad rzeką Strwiąż, która jako dopływ Dniestru nie należy do zlewiska Morza Bałtyckiego. Miasto od lat konkuruje z Leskiem o miano „stolicy Bieszczadów" - ostatecznie w 1997 r. zostało stolicą powiatu obejmującego wschodnią część Bieszczadów. Ze względu na skomplikowaną historie tych ziem, w miasteczku nie zachowały się wyjątkowo cenne zabytki, warto jednak zwiedzić usytuowane tutaj Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego.


Po regionie oprowadza: Barbara Zygmańska

Obiekty dodane przez użytkowników:
Willa "STASIA"
"STASIA". Willa znajduje się w Bieszczadach, kilka kilometrów od Ustrzyk Dolnych, które śmiało można nazwać bieszczadzką stolicą wypoczynku.
dodał: Bobs
Noclegi *Gromadzyń*
Obiekt usytuowany jest na zboczu góry Gromadzyń w odległości 300m od stacji narciarskiej. Taka lokalizacja jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy lubią uprawiać sporty zimowe - wszak Ustrzyki to zimowa stolica Podkarpacia i Bieszczad. Wokół naszego obiektu jest dużo wolnej, bezpiecznej przestrzeni, na której nasze pociechy mogą do woli hasać. Kilometrowa odległość od centrum miasta pozwala wypoczywać w ciszy i w spokoju w nieskażonych przemysłem Bieszczadach. Czyste powietrze, woda, góry dookoła sprawiają, że samopoczucie jest tu naprawdę dobre.
dodał: Bobs
poprzedni rozdział
Informacje praktyczne
następny rozdział
Historia
Ciekawe publikacje:
Ladowanie...
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group