bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
Jura południowa
Galeria Na komórkę Na GPS Dodaj komentarz
Rozdział nadrzędny: Jura południowa

OjcówNiewielka turystyczna wieś liczy zaledwie 200 stałych mieszkańców. Ojców powstał w XIV w. jako osada wokół zamku. Od poł. XIX w. do II wojny światowej pełnił funkcję uzdrowiska. Wówczas nastąpił jego największy rozkwit i powstała większość stojących do dziś zabudowań.


Po regionie oprowadza: Monika i Artur Kowalczyk

Obiekty dodane przez użytkowników:
Willa "Zacisze"
"Zacisze" to zabytkowa willa zbudowana w 1904 roku przez Macieja Kopcińskiego. Jeden z najstarszych budynków tzw."Uzdrowiska Ojców". Obecnie po kapitalnym remoncie. Położona w ścisłym centrum Ojcowa, na zachodnim zboczu Doliny Prądnika, w miejscu skąd rozciąga się piękny widok na strome, o fantastycznych kształtach skały i malownicze ruiny Zamku w Ojcowie. - pokoje o wysokim standardzie 2, 3, 4 - osobowe ( łącznie dla 30 osób) ; 30 zł/os (dzieci do 7 lat zniżka 20%) - kuchnię z pełnym wyposażeniem - bezprzewodowy internet (hot spot) - duże zadaszone miejsce z grillem , gdzie można także rozpalić ognisko - bezpłatny parking Przyjmujemy Gości od 1-go maja do 30-go września.W okresie zimowym "Zacisze" nieczynne.
dodał: zacisze28
Willa "Bazar Lwowski"
Willa z przełomu XIX i XX wieku w stylu szwajcarskim położona w centrum miejscowości. Pokoje gościnne, kuchnia, łazienki, miejsce na grill, parking
dodał: Calenja
poprzedni rozdział
Warto zobaczyć
następny rozdział
Warto zobaczyć
Ciekawe publikacje:
Ladowanie...
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group