bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
konkurs
Konkurs na użytkownika miesiąca - październik 2013!

 

 

Październik się rozpoczął, studenci idą na uczelnie, jesień rozkręca się coraz bardziej, dzień się skraca, a temperatury spadają. To nic! Również w tym miesiącu mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać ciekawe nagrody! Na pewno macie masę świetnych zdjęć z wakacji, na pewno odwiedziliście mnóstwo interesujących miejsc, na pewno chcecie się z nami podzielić swoimi wrażeniami! Zapraszamy! Najbardziej aktywni jak zawsze zostaną nagrodzeni!

 

Nagrodami dla najaktywniejszych użytkowników będą wartościowe bony na książki wydawnictwa Bezdroża! Zachęcamy wszystkich podróżników do rywalizacji!

 

 

Konkurs trwa od 1 do 31 października 2013 roku. Dodawane przez Was materiały jak co miesiąc będą punktowane według następującego przelicznika:

 

  • dodanie trasy lub relacji: 5 punktów za każdy rozdział;
  • dodanie obiektu: 3 punkty;
  • dodanie zdjęcia: 2 punkty;

 

Mamy nadzieję, że nie poddacie się jesiennej chandrze i również w październiku dzielnie powalczycie o tytuł użytkownika miesiąca serwisu e-przewodniki.pl! Czekamy na Wasze opisy nowych miejsc, zdjęcia, relacje i komentarze! A wraz z nami czekają nagrody :) Powodzenia!

 

Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć w Regulaminie.mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group