bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
konkurs
Konkurs na użytkownika miesiąca - sierpień 2013!

 

 

Lipiec skończył się nadspodziewanie szybko, ale tak to już bywa z miesiącami wakacyjnymi w naszym klimacie ;) Osiągnięliśmy półmetek kanikuły, więc w Waszych zbiorach powinno być już mnóstwo przepięknych zdjęć z ciekawych miejsc, a w głowach jeszcze więcej wrażeń, którymi na pewno zechcecie się podzielić z innymi użytkownikami serwisu e-przewodniki.pl, do czego oczywiście serdecznie zachęcamy! I zapraszamy do udziału w naszym kolejnymi konkursie! Atrakcyjne nagrody czekają na trzy osoby, które zdobędą w nim najwięcej punktów.

 

Nagrodami dla ajaktywniejszych użytkowników będą wartościowe bony na książki wydawnictwa Bezdroża! Zachęcamy wszystkich podróżników do rywalizacji!

 

 

Konkurs trwa od 1 do 31 sierpnia 2013 roku. Dodawane przez Was materiały jak co miesiąc będą punktowane według następującego przelicznika:

 

  • dodanie trasy lub relacji: 5 punktów za każdy rozdział;
  • dodanie obiektu: 3 punkty;
  • dodanie zdjęcia: 2 punkty;

 

Wierzymy, że również w sierpniu uda Wam się odwiedzić ciekawe miejsca i że przywieziecie z nich mnóstwo nowych wrażeń.  Mamy też nadzieję, że pogoda pozwoli Wam zrobić piękne zdjęcia oraz że zechecie się nimi podzielić z użytkownikami naszego serwisu i powalczyć o atrakcyjne nagrody! Czekamy i mamy nadzieję na Wasz udział!

 

Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć w Regulaminie.mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group