bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
konkurs
Konkurs na użytkownika miesiąca - czerwiec 2013!

 

 

Wakacje za pasem, lato zbliża się wielkimi krokami, a wszyscy myślami są już z pewnością na drugim końcu świata, z majowych wyjazdów na pewno jednak udało Wam się przywieźć mnóstwo świetnych zdjęć i wspaniałych wspomnień, którymi warto podzielić się z innymi użytkownikami portalu e-przewodniki, do czego oczywiście gorąco zachęcamy. Tym goręcej, że można przy okazji wziąć udział w naszym nowym, czerwcowym konkursie, w którym wyłonimy na najbardziej aktywnych użytkowników naszego serwisu! Zostaną nimi trzy osoby, które zdobędą najwięcej punktów za dodawanie nowych tras, relacji, obiektów i zdjęć. Także w czerwcu zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody!

 

Nagrodami dla ajaktywniejszych użytkowników będą wartościowe bony na książki wydawnictwa Bezdroża! Zachęcamy wszystkich podróżników do rywalizacji!

 

 

Konkurs trwa od 1 do 30 czerwca 2013 roku. Dodawane przez Was materiały jak co miesiąc będą punktowane według następującego przelicznika:

 

  • dodanie trasy lub relacji: 5 punktów za każdy rozdział;
  • dodanie obiektu: 3 punkty;
  • dodanie zdjęcia: 2 punkty;

 

Nie wątpimy, że i tym razem podzielicie się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z innymi pasjonatami podróży i zaangażujecie się we współttworzenie naszego serwisu! Relacje, obiekty, zdjęcia - wszystko to może przydać się w planowaniu zarówno weekendowych wypadów za miasto, jak i długich wypraw na antypody. Liczymy na Was jak zawsze!

 

Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć w Regulaminie.mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group