bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
konkurs
Konkurs na użytkownika miesiąca - kwiecień 2013!

 

 

Zima w tym roku jakoś nie chce się skończyć, święta w pełni, a w dodatku Prima Aprilis, ale niezależnie od wszystkiego czas ogłosić rozpoczęcie naszego kolejnego konkursu na najbardziej aktywnych użytkowników serwisu e-przewodniki! Jak zawsze nagrodzimy w nim trzy osoby, które zdobędą najwięcej punktów za dodawanie nowych tras, relacji, obiektów i zdjęć. Również w kwietniu mogą one liczyć na atrakcyjne nagrody ufundowane przez wydawnictwo Bezdroża!

 

Nagrodami dla ajaktywniejszych użytkowników będą wartościowe bony na książki wydawnictwa Bezdroża! Zachęcamy wszystkich podróżników do rywalizacji!

 

 

Konkurs trwa od 1 do 30 kwietnia 2013 roku. Dodawane przez Was materiały jak co miesiąc będą punktowane według następującego przelicznika:

 

  • dodanie trasy lub relacji: 5 punktów za każdy rozdział;
  • dodanie obiektu: 3 punkty;
  • dodanie zdjęcia: 2 punkty;

 

Mamy nadzieję, że mimo panującej wokół zimy nie dacie się i również w tym miesiącu będziecie dzielnie dodawać nowe zdjęcia, interesujące relacje oraz opisy ciekawe obiektów, które udało się Wam ostatnio zwiedzić, a których nie ma jeszcze w naszej bazie! Podzielcie się nimi z innymi użytkownikami serwisu e-przewodniki.pl i wygrajcie atrakcyjne nagrody!

 

Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć w Regulaminie.mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group