bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
konkurs
Konkurs na użytkownika miesiąca - styczeń 2013!

 

 

No i mamy Nowy Rok :) A skoro Nowy Rok, to i nowy miesiąc, to zaś oczywiście oznacza, że pora rozpocząć kolejny konkurs, w którym nagrodzimy najbardziej aktywnych użytkowników serwisu e-przewodniki! Podobnie jak w poprzednich miesiącach również w styczniu trzy najbardziej wytrwałe osoby otrzymają atrakcyjne prezenty od wydawnictwa Bezdroża! W konkursie wezmą udział wszyscy ci, którzy dodadzą w tym miesiącu nowe trasy, relacje, obiekty i zdjęcia.

 

Najaktywniejsi użytkownicy otrzymają wartościowe bony na książki wydawnictwa Bezdroża! Postarajcie się i tym razem, a nagrody być może trafią właśnie do Was!

 

 

Konkurs trwa od 1 do 31 stycznia 2013 roku. Materiały dodawane przez użytkowników jak zawsze będą punktowane według następującego przelicznika:

 

  • dodanie trasy lub relacji: 5 punktów za każdy rozdział;
  • dodanie obiektu: 3 punkty;
  • dodanie zdjęcia: 2 punkty;

 

Liczymy, że z Nowym Rokiem dacie z siebie wszystko! Jak zawsze z niecierpliwością czekamy na nowe zdjęcia, interesujące relacje oraz opisy ciekawe obiektów, które udało się Wam zwiedzić w minionym roku, a które mogą zainteresować innych użytkowników naszego serwisu! Bierzcie się do pracy, bo na najlepszych jak zwykle czekają atrakcyjne nagrody :)

 

Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć w Regulaminie.mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group