bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
konkurs
Konkurs na użytkownika miesiąca - grudzień 2012!

 

 

Zima za pasem, a dni coraz krótsze, dlatego wszyscy mają z pewnością więcej czasu na przeglądanie wakacyjnych zdjęć i redagowanie relacji z tegorocznych wyjazdów :) Nic więc dziwnego, że również w grudniu organizujemy konkurs na użytkownika miesiąca serwisu e-przewodniki.pl, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez wydawnictwo Bezdroża! Wezmą w nim oczywiście udział wszystkie osoby, które w grudniu będą dodawały nowe trasy, relacje, obiekty i zdjęcia.

 

Najbardziej aktywni użytkownicy otrzymają wartościowe bony na książki wydawnictwa Bezdroża! Także tym razem trzeba się będzie postarać, bo nagrodzimy tylko trzy najlepsze osoby!

 

 

Konkurs trwa od 1 do 31 grudnia 2012 roku. Materiały dodawane przez użytkowników jak zawsze będą punktowane według następującego przelicznika:

 

  • dodanie trasy lub relacji: 5 punktów za każdy rozdział;
  • dodanie obiektu: 3 punkty;
  • dodanie zdjęcia: 2 punkty;

 

Także w grudniu liczymy na Waszą inwencję i zaangażowanie! Czekamy na nowe zdjęcia, interesujące relacje oraz opisy ciekawe obiektów, które udało się Wam zwiedzić w tym roku i które mogą zainteresować innych użytkowników naszego serwisu! Zakasajcie rękawy i spóbujcie zostać użytkownikami miesiąca, a czekają Was atrakcyjne nagrody i sława w środowisku :)

 

Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć w Regulaminie.mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group