bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
konkurs
Konkurs na użytkownika miesiąca - maj 2012!

 

 

Wiosna w pełni, temperatury już całkiem letnie, a dzień wyraźnie się wydłużył. Wszystko to zachęca do krótszych i dłuższych wypadów za miasto i... dodawania nowych obiektów! Dlatego jak zawsze mamy dla Was kolejny konkurs na użytkownika miesiąca! Wezmą w nim oczywiście udział wszystkie osoby, które będą umieszczały w naszym serwisie nowe obiekty, zdjęcia, komentarze oraz relacje, a wygrają rzecz jasna te, które zdobędą najwięcej punktów!

 

Najbardziej aktywni użytkownicy serwisu jak zawsze mogą liczyć na wartościowe nagrody. W maju będą nimi najnowsze przewodniki wydawnictwa Bezdroża, a co więcej to do zwycięzców należy decyzja, którymi z nich zostaną nagrodzeni!

 

I miejsce:

II miejsce:

III miejsce:

IV miejsce:

V miejsce:

 

Konkurs trwa od 1 do 31 maja 2012 roku. Materiały dodawane przez użytkowników jak zawsze będą punktowane według następującego przelicznika:

  • dodanie trasy lub relacji: 5 punktów za każdy rozdział;
  • dodanie obiektu: 3 punkty;
  • dodanie zdjęcia: 2 punkty;
  • dodanie komentarza: 1 punkt.

 

Wszystkich osoby odwiedzające nasz serwis gorąco zachęcamy do dodawania nowych treści i wzięcia udziału w konkursie! W tym miesiącu być może to właśnie Wy będziecie najbardziej aktywnymi użytkownikami e-przewodników i wygracie najnowsze przewodniki!

 

Ogłoszenie wyników nastąpi na naszych stronach 4 czerwca br. Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć w Regulaminie.mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group