bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
konkurs
Konkurs "Nowy rozdział e-przewodników"!

 

Kojarzycie obrazek widoczny na głównej stronie E-przewodników pod hasłem "Warto wiedzieć"? Ten z telefonem, przewodnikiem i GPS-em? No pewnie, że kojarzycie! Oglądacie go przecież codziennie! ;)

 

Wszystkim nam chyba się już trochę opatrzył... W związku z tym mamy dla Was zadanie: wytężcie wypoczęte po wakacjach głowy, poszukajcie w sobie iskry talentu i spróbujcie sił w roli artysty, opracowując nową grafikę na stronę główną!

 

Zadanie łatwe, technika dowolna, kreatywność nieograniczona, a nagrody ciekawe! Autorzy pięciu prac wybranych przez nasze jury otrzymają gadżety, przewodniki i kupony rabatowe wydawnictwa Bezdroża:

 

grafika_konkurs-31

 

Grafiki powinny mieć wymiary 242 na 215 punktów i format JPG lub BMP, a ponadto muszą do nas dotrzeć w ciągu najbliższych dwóch tygodni, tj. od dziś, czyli 29 sierpnia, do niedzieli 11 września bieżącego roku (włącznie). Nadsyłajcie je na adres: kontakt@e-przewodniki.pl, w temacie wiadomości podając hasło "Nowy rozdział e-przewodników".

 

Czasu jest sporo, bo całe dwa tygodnie, a każdy uczestnik może nadesłać dowolną liczbę prac, liczymy więc na Wasze zgłoszenia!

 

Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w Regulaminie.mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group