bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
konkurs
Najlepiej spakowany plecak

Konkurs na "Najlepiej spakowany plecak globtrotera" !

 

Zbliża się wiosna, a wraz z nią czas wzmożonych podróży. Wielu z nas ma różne pomysły na spakowanie swojego plecaka. Często zabieramy do niego rzeczy nie typowe, a bardzo przydatne w podróży:)

 

Ogłaszamy konkurs na najlepiej spakowany "plecak". W konkursie będą oceniane najciekawsze odpowiedzi przy uwzględnieniu tego ze plecak powinien być lekki, więc muszą to być pakowane do niego rzeczy przydatne, muszą to być rzeczy, które można przewieźć przez granicę, muszą być to rzeczy przydające się w każdej podróży, a nie tylko np. w podróży do ciepłych krajów. Swoje odpowiedzi prosimy umieszczać na naszym forum w wątku "Konkursy - Najlepiej spakowany plecak globtrotera".

 

Prosimy pamiętać również o stylu wypowiedzi - im ciekawszy opis tym lepiej!!! :) Pakując bardzo nie typową rzecz do swojego plecaka proponujemy wyjaśnić dlaczego warto ją zabrać i dlaczego może być przydatna.

 

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody, które na pewno warto spakować do plecaka:

 

- PIERWSZE MIEJSCE - cyfrowy aparat fotograficzny Olympus

 

- DRUGIE I TRZECIE MIEJSCE  - termos firmy 4F o pojemności 1l

 

- CZWARTE I PIĄTE MIEJSCE - kubek termiczny firmy 4F

 

 

UWAGA! ODPOWIEDZI I ROZWIĄZANIE KONKURSU:

 

Swoje propozycje można przysyłać do 25 lutego 2011 r. jako posty na forum (Konkursy - Najlepiej spakowany plecak), tak aby każdy użytkownik mógł je przeczytać. Następnie każdy zarejestrowany użytkownik może głosować na plecak, który osobiście zabrałby w podróż (nie głosujemy na swoje odpowiedzi). Swoje głosy można wysyłać mailowo na adres: kontakt@e-przewodniki.pl lub poprzez wiadomości do administratora - natalia.tomasiak. Głosy można oddawać do 3 marca 2011 r. Plecak, który otrzyma najwięcej głosów będzie zwycięzcą.

 

Wśród osób głosujących również rozlosujemy książkowe nagrody niespodzianki!!!

 

regulamin

 

 mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group