bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje

Co to są e-przewodniki.pl?

E-przewodniki zostały stworzone przez Wydawnictwo Bezdroża jako narzędzie umożliwiające internautom swobodny dostęp do bazy interesujących obiektów, zlokalizowanych zarówno w Polsce, jak i na świecie. Baza ta powstaje przy współpracy podróżników-pasjonatów oraz wydawnictwa.

Obecnie opracowaliśmy już kilkanaście przewodników obejmujących ciekawe obszary Polski, które mogą być uzupełniane przez społeczność o zdjęcia i interesujące obiekty (hotele, restauracje, muzea itp.). Z całości możesz skorzystać całkowicie bezpłatnie. Lista dostępnych e-przewodników będzie sukcesywnie powiększana o opis kolejnych obszarów Polski, Europy i świata.


Nasze e-przewodniki oferują kilka naprawdę unikalnych możliwości. Możesz ich używać jak zwykłych przewodników, czytając informacje tekstowe tak jak w tradycyjnej publikacji. Nowością jest to, że każdy ciekawy obiekt występujący w treści e-przewodnika jest umieszczony na elektronicznej mapie. Kliknięcie na link w treści powoduje przesunięcie się mapy w odpowiednie miejsce oraz wyświetlenie szczegółowych informacji o obiekcie, jak również jego zdjęcia. Z kolei kliknięcie obiektu na mapie powoduje przesunięcie się treści przewodnika do miejsca, w którym dany obiekt jest opisany. Możesz zwiedzać miejsca umieszczone w e-przewodniku również poprzez kliknięcie na wirtualną galerię zdjęć. Dodatkowo e-przewodników możesz używać także na swoim multimedialnym telefonie komórkowym oraz pobierać obiekty na przenośne urządzenia GPS. Umożliwiamy Ci aktywny udział w rozwoju portalu - możesz dodawać swoje zdjęcia, interesujące obiekty napotkane podczas Twoich wędrówek, relacje z podróży (w przygotowaniu) i trasy. Już dziś zacznij oceniać odwiedzone hotele i restauracje oraz komentować wpisy i zdjęcia innych użytkowników. Zarejestruj się na naszym portalu i dołącz do społeczności pasjonatów podróżowania!mapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group