bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
informacja prasowa- zimowe e-przewodniki
Choć do tej pory tegoroczna zima bardziej przypomina późną jesień, a za oknem wciąż utrzymuje się pochmurna i deszczowa aura, już na drugą połowę stycznia synoptycy zapowiadają nadejście mrozów i intensywne opady śniegu. Gdy wreszcie zapanuje wyczekiwana, nie tylko przez dzieci, prawdziwa zimowa aura, wykorzystajmy ją na zimowe szaleństwa: bitwę na śnieżki, lepienie bałwana, sanki i oczywiście narciarskie szaleństwo. Dla wszystkich miłośników nart i snowboardów redakcja wydawnictwa Bezdroża przygotowała e-przewodniki po 12 narciarskich miastach w Polsce i na Słowacji.

W zimowych e-przewodnikach można znaleźć wszelkie informacje o zapleczu narciarskim i gastronomiczno-noclegowym. Wystarczy wejść na stronę e-przewodniki.pl/zima, kliknąć w interesującą nas miejscowość, by dowiedzieć się szczegółów na temat wyciągów, tras zjazdowych, wypożyczalni i serwisu sprzętu narciarskiego, a także o prowadzonych szkółkach narciarskich. Zimowa aura to nie tylko kolejna okazja do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale także do poznawania świata. Dla tych, którzy chcą pogodzić aktywny wypoczynek z walorami krajoznawczymi, e-przewodniki polecają najciekawsze miejsca i zabytki w pobliżu ośrodków narciarskich.

Wśród prezentowanych miejscowości są między innymi: słowackie Donovaly, Mýto pod Ďumbierom, Stary Smokowiec, Malá Lučivná oraz nasze rodzime Ustrzyki Dolne, Zawoja, Szczyrk i cieszące się niezmienną popularnością Zakopane.KONTAKT:
Iwona Podgórska, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Bezdroża
tel. 012-269-29-61, tel. kom. 607-311-406,
e-mail: iwona.podgorska@bezdroza.com.plmapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group