bezdroza_logo
152764
obiektów,
zdjęć, relacji
i tras
Wyszukiwanie zaawansowane
dodaj obiekt dodaj zdjecie dodaj relacje
informacja prasowa- stwórz okładkę przewodnika według internautów

Czy możecie sobie wyobrazić jak przyjemnie będzie chodząc do księgarni zobaczyć na półce zaprojektowaną przez siebie okładkę? Bezdroża zawsze zachęcają do realizacji swoich pasji, „tym razem chcielibyśmy by nasi wierni czytelnicy oraz internauci uaktywnili swe pasje plastyczne i graficzne” - przyznaje Ewelina Wolna, Koordynator Projektu e-przewodniki.pl. Trwa konkurs ogłoszony przez Wydawnictwo Bezdroża na projekt okładki przewodnika „Polska według internautów”. Do 13 stycznia 2009 roku wszyscy, których pasją jest grafika i prace plastyczne mają szanse na zaprojektowanie okładki przewodnika, który pojawi się wiosną na rynku księgarskim. Twórca, którego praca zostanie wybrana przez jury konkursu, wygra 1000 zł oraz aparat fotograficzny Olympus!

Konkurs ten jest kolejną szansą na współtworzenie nietypowej publikacji, w której będzie można znaleźć rzetelne, zweryfikowane informacje o wszystkich krainach geograficznych Polski – od Bieszczad po Wyspę Uznam, od Mazur po Sudety, przygotowane przez wydawnictwo oraz informacje, komentarze, proponowane trasy i zdjęcia dodane przez internautów na portalu e-przewodniki.pl.

Konkurs na projekt okładki otwarty jest dla wszystkich twórców. Projekt powinien zawierać przednią i tylną stronę okładki oraz grzbiet. Na przedniej stronie okładki powinno widnieć logo i nazwa Wydawnictwa Bezdroża, logo portalu e-przewodniki.pl oraz tytuł „Polska według internautów”. Na tylnej stronie okładki powinno znaleźć się miejsce na informacje o publikacji (około 1/2 strony – górna i środkowa część) oraz dodatkowe dane o publikacji (numer ISBN, rok wydania, informacje o wydawnictwie – dolna część).

Okładka przewodnika powinna oddawać charakter tego nietuzinkowego i nowatorskiego projektu. W czerwcowym konkursie jaki wydawnictwo Bezdroża ogłosiło na logo portalu wzięło udział ponad 1150 uczestników. Mamy nadzieję, że i tym razem aktywność internautów mile nas zaskoczy!

Regulamin konkursu znajduje się na stronach internetowych e-przewodniki.pl oraz bezdroza.pl.
Informacje o konkursie.

Projekty okładek należy nadsyłać na adres: konkurs@bezdroza.com.pl.

KONTAKT:
Iwona Podgórska, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Bezdroża
tel. 012-269-29-61, tel. kom. 607-311-406,
e-mail: iwona.podgorska@bezdroza.com.plmapa

Wyszukiwanie na mapie
ostatnio zalogowali się

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

najwyżej oceniane miejsca
Regulamin i polityka prywatności | Kontakt | Dla prasy
Portal tworzony przez Was i Wydawnictwo Bezdroża

Created by Amistad Group